Новини

Покана за свикване на годи...

Регата Кор Кароли Некст ко...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

Картотека към БФВ...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

45 години международна рег...

Покана Общо събрание на С...

Членски внос 2021 година...

Общо събрание 19.09.2020г....

РЕГАТА КУПА БЪЛГАРИЯ КОНРА...

Международна Регата Порт В...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПА Д...

Решение относно Общо Събра...

Покана Общо събрание на С...

Решение от извънредно Общо...


Реклама

1-во място ORC-C на ДП 2018
Реклама

https://www.facebook.com/yachtclubportvarna/
 

Регата „Peugeot – Порт Варна`2012”, временно класиране след ІІ ден


peug.JPG

Регата „Peugeot – Порт Варна`2012”, временно класиране след ІІ ден
Двадесет и пет екипажа от Варна, Несебър и Бургас стартираха в тазгодишното издание на ветроходната регата за килови яхти „Peugeot – Порт Варна`2012”, организирана от яхт клуб “Капитан Георги Георгиев – Порт Варна” с подкрепата на „София Франс Ауто - Варна” ЕАД, официален представител на Peugeot за Варна.
В първия състезателен ден надпреварата бе в две гонки по триъгълна дистанция във Варненския залив. Днес, 28 юли, участниците преминаха офшорния етап с дължина около 30 морски мили.
Временно класиране след ІІ ден по класове


Клас „Конрад 25”
1. „Нунки” (Александър Калчев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    4,5 т.
2. „Албирео” (Иван Греков, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)        7 т.
3. „Меч” (Ивайло Ангов, СК „Черно море Бриз” Варна)            9,5 т.
4. „Алгол” (Дамян Георгиев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    14 т.
5. „Мистрал” (Антон Григоров, , СК „Черно море Бриз” Варна)        19,5 т.


Клас IRC Cruiser
1. “LZ Yachting 1991” (Лъчезар Братоев, ЯК „Бавария яхтс” Варна)    5,5 т.
2. „Де Мария” (Христо Досев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    7 т.
3. „Ла Белла ІІ” (Момчил Петров, ЯК „Доминант М” Варна)        8,5 т.
4. „Хоризонт” (Алексей Кънчев, ЯК „Порт Бургас”)            14 т.

Клас IRC Racer
1. „Петра” (Никола Дуков, ВК „Понтос” Варна)                3,5 т.
2. „Xtrema” (Пламен Георгиев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    8,5 т.
3. „Alexa X” (Александър Александров, ЯК „НЕсебър 2009”)        11 т.
4. „Чакал” (Калоян Шантанов, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    12 т.

Рали І
1. „Сириус” (Андрей Стафунски, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    3,5 т.
2. „Бож” (Стоян Киров, СК „Черно море Бриз”)                11,5 т.
3. „Оренда” (Георги Димитров, ЯК „Порт Бургас”)            13 т.
4. „Проксима” (Румен Колев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    13 т.
5. „Денебола” (Иван Желев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    19,5 т.
6. „Мирела ІІ” (Милко Милчев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    24, 5 т.(

Рали ІІ
1. „Марияна” (Велислав Ангелов, ВК „Понтос”)                4,5 т.
2. „Вега” (Стайко Стайков, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)        13 т.
3. „Мимоза” (Христо Левендов, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    17 т.
4. „Сиеста” (Николай Рачев, Варна)                    17,5 т.
5. „Амор” (Димитър Тачев, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)        17,5 т.
6. „Ригел” (Николай Стефанов, ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    18,5 т.




28.07.2012г. 18:27ч.
 
Реклама