Новини

Покана за свикване на годи...

Регата Кор Кароли Некст ко...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

Картотека към БФВ...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

45 години международна рег...

Покана Общо събрание на С...

Членски внос 2021 година...

Общо събрание 19.09.2020г....

РЕГАТА КУПА БЪЛГАРИЯ КОНРА...

Международна Регата Порт В...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПА Д...

Решение относно Общо Събра...

Покана Общо събрание на С...

Решение от извънредно Общо...


Реклама

1-во място ORC-C на ДП 2018
Реклама

https://www.facebook.com/yachtclubportvarna/
 

Временно класиране по класове след ІІ ден на ветроходната регата "Peugeot - Порт Варна`2011"


IMG00824_20110723_1327.jpg

Временно класиране по класове след втория състезателен ден на ветроходната регата "Peugeot - Порт Варна`2011", в който участниците преминаха етап Варна - Аладжа банка - Варна. Регатата е Национално първенство за класовете “Конрад 25 Р” и “Мелджес 24”.

Клас IRC 1 (4 участника, 4 гонки)
1. “Екстрема” (Пламен Георгиев, ЯК“Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    6,5 т.
2. “Ел Зет Яхтинг” (Лъчезар Братоев,“Бавария яхт клуб”, Варна)    20,5 т.
3. “Алциона” (Михаил Петухов, ЯК”Одеса”)                12 т.

Клас IRC 2 (3 участника, 4 гонки)
1. “Съндаунър” ( Илиян Тенекеджиев, ЯК “Порт Бургас”)    4,5 т.
2. “Ла Белла” (Момчил Петров, ЯК“Доминант – М”)        10 т.
3. “Сиеста” (Николай Рачев)                    12,5 т.

Клас “Конрад 25 Р” (8 участника, 4 гонки)
1. “667” (Михаил Копанов, ЯК “Порт Бургас”)                6,5 т.
2. “Куантум Рейсинг” (Павел Дуков, ВК “Понтос” Варна)            7 т.
3. “Нунки” (Александър Калчев, ЯК “Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    13,5

Клас“Мелджес 24” (3 участника, 4 гонки)
1. “Чакал” (Калоян Шантанов, ЯК “Кап. Георги Георгиев-Порт Варна”)    7,5 т.
2. “Оксижен” (Демир Иванов, СК “Черно море-Бриз” Варна)        11 т.
3.“Ронин” (Николай Медаров, ЯК “Свети Николай” София)        13,5 т.

Клас "Свободен Рали 1" (4 участника, 1 гонка)
1. "Хоризонт" (Алексей Кънчев, "Ханзе яхт клуб" Бургас)        1,5 т.
2. "Калина" (Станислав Викторов, "Бавария яхт клуб", Варна)        3 т.
3. "Стела Поларис" (Иван Желев, ЯК "Кап. Г. Георгиев-Порт Варна")    4,5 т.

Клас "Свободен Рали 2" (6 участника, 1 гонка)
1. "Дари" (Никола Николов, МК "Балчик")                1,5 т.
2. "Сириус" (Тодор Митков, ЯК “Кап. Георги Георгиев-Порт Варна”)    3 т.
3. "Бош" (Стоян Киров, СК "Черно море-Бриз" Варна)            4,5 т.

Клас "Свободен Рали 3" (6 участника, 1 гонка)
1. "Антарес" (Игор Калинин, Украйна)                1,5 т.
2. "Кастор" (Светлозар Лазаров, ЯК "Варна")            3 т.
3. "Дарина" (Пенко Жеков", ЯК “Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    4,5 т.

В неделя предстои още един старт за всички класове.

23.07.2011г. 18:26ч.
 
Реклама